Arvex

У виробничу програму входять як легкі пластикові кріплення, так і відповідальні металеві анкери.

ARVEX GROBELNY була заснована в 1994 році на основі багаторічного досвіду та ділових контактів, набутих керівництвом у попередній компанії.

Спочатку діяльність компанії була зосереджена виключно на імпорті та дистрибуції систем кріплення в нашій країні. ARVEX GROBELNY Sp. z o. o. була єдиним представником у Польщі багатьох західноєвропейських виробників, у тому числі світового лідера Upat GmbH (Німеччина).

Дедалі сильніша позиція на польському ринку та висока динаміка продажів сприяли подальшій диверсифікації пропозиції. Незабаром були підписані угоди про ексклюзивне представництво з іншими вимогливими постачальниками: Don Quichotte (Нідерланди) – загартовані цвяхи для бетону та Heco GmbH (Німеччина) – самосвердлувальні та саморізи.

У наступні кілька років спостерігався поступовий розвиток дистриб’юторської мережі, що призвело до інтенсифікації продажів по всій країні.

Динамічний розвиток ARVEX незабаром дозволив розпочати довгостроковий інвестиційний процес. Його початком було отримання в 1999 році статусу Компанії підтримки працевлаштування та започаткування власного виробництва. У виробничу програму входять як легкі пластикові кріплення, так і відповідальні металеві анкери.

Завдяки постійному розширенню асортименту власного виробництва вдалося розпочати експортну діяльність. Наша продукція отримала визнання як на ринках ЄС (наприклад, Данія, Швеція, Норвегія, Англія, Італія, Бельгія), так і за межами Європи (наприклад, Японія).

На початок 2005 року власне виробництво становило близько 20% вартості продажів. Однак, завдяки введенню наступних груп кріплень у виробничу програму, цей показник має постійну тенденцію до зростання. Це явище сприяє стабільності компанії та більшій її незалежності від постачальників.