Haisser

Є одним з найбільш відомих виробників витратних матеріалів. Найбільший постачальник оснащення до електроінструменту.

Haisser є одним з найбільш відомих виробників витратних матеріалів. Вона впевнено влаштувалася на українському ринку та заробила повагу клієнтів. Найбільший постачальник оснащення до електроінструменту легко зайняв свою нішу завдяки постійному прагненню до вдосконалення та регулярному розширенню асортименту новими моделями й ще більш функціональними продуктами. Бренд завжди готовий до нових ідей, які дозволять професійним майстрам і любителям полегшити роботу, підвищити її швидкість, економічність та скоротити витрати матеріалів.

Торгова марка Haisser позиціює себе як постачальника, для якого економна витрата природних ресурсів, збереження навколишнього середовища та максимально безпечний для людини процес виробництва — це зовсім далеко не порожні звуки. Для неї все це є пріоритетом та справжньою корпоративною філософією. Весь асортимент виробляється з якісних матеріалів, за допомогою високих технологій та з використанням екологічно чистого пакування. Тут ви знайдете біти, набори пильних полотен, свердла, різаки, диски, сокири, зварювальні електроди та інше.

Важливою особливістю компанії є те, що вона регулярно створює новинки та модернізує старі моделі. Її популярність легко пояснюється і тим, що за доступну вартість клієнт отримує відмінну якість.