Kubis

Весь інструмент під торговою маркою Kubis створюється на основі власного досвіду, отриманого в складних умовах використання власних продуктів.

Коли компанія розпочинала виробництво інструменту, їх завданням було зробити зручний, якісний та надійний продукт, яким вони із задоволенням та високою ефективністю користувалися б у своїй будівельній діяльності компанії KBS Bau GmbH

Саме тому метою компанії було використовувати найкращі матеріали, унікальні розробки та оптимальні технічні рішення будівельної галузі.

Ці стандарти та цінності були створені ще в 2000-і роки і вони дотримуються в Kubis Werkzeuge і досі.

У компанії Kubis Werkzeuge GmbH прагнуть досконалості – бути “найкращими у своєму бізнесі” у всьому, що роблять. Постійно піднімають планку.

Весь інструмент під торговою маркою Kubis створюється на основі власного досвіду, отриманого в складних умовах використання власних продуктів. Для кожного інструменту застосовується найбільш оптимальні поєднання експлуатаційних та технічних характеристик, найчастіше унікальних, для кожної категорії. Всі рішення, які використовуєбть у своїй продукції, випробували на собі.

Роблять все можливе, щоб було зручно користуватися їх інструментом.

Бізнес побудований на чесності, якості, відданості та постійному прагненні зробити свою роботу ще краще. Ці цінності живуть та розвиваються, визначаючи стиль роботи.

Підхід є відображенням того, що що компанія цінує: кожен член команди повинен бути оптимістичним, активним та пристрасним у всьому, що він робить, втілюючи всі свої якості у кожному продукті чи послузі. Успіх у всьому залежить від можливостей команди, щоб працювати разом над досягненням поставлених цілей та очікувань.