Wkret-met

Компанія спеціалізується на обслуговуванні різних галузей житлового, промислового та спеціалізованого будівництва, пропонуючи споживачам різноманітні кріпильні системи та рішення.

Компанія заснована у 1990 році як продовження діяльності сімейного підприємства з виготовлення пластмасових деталей.

Наступні роки компанія розвивалася швидкими темпами. І сьогодні Klimas Wkręt-met — це два виробничих заводи: у Кузні-Кеджіньскій і Ванатах, які розташовані недалеко від міста Ченстохова, виробнича площа яких перевищує 50 тис. кв.м. Це один з найбільш інноваційних парків формувальних машин у Європі, центральний склад, а також сучасна лабораторія.

У 2005 році компанія здобула перше Європейське технічне схвалення на будівельну продукцію, ставши першою польською компанією, що володіє таким схваленням. В даний час у компанії Klimas Wkręt-met є 17 європейських схвалень, безліч сертифікатів і відзнак, які є доказом високої якості продукції даного бренду. Завдяки цьому компанія користується незмінною довірою клієнтів з різних галузей та експортує свою продукцію у більш ніж 50 країн світу.

Нагороди
  • Wkret-met - Будівельний бренд року
    Будівельний бренд року Рейтинг "Будівельний бренд року" організується щорічно Центром досліджень та аналізу ринку. Звання «Золотий будівельний бренд року» у категорії «Будівельні вироби з кріплення» компанія Klimas Wkręt-met отримала вперше в 2012 році. З того часу ми регулярно отримуємо статуетку, а у 2015 році ми також отримали звання «Золотого чемпіона року». Ми вдячні нашим клієнтам за довіру, яку вони нам надають. Їхнє задоволення - найбільша з усіх нагород!